top of page
banner.jpg
tantron_logo.png
KNXLogoPartner.png

KNX Çözümleri

TTG Tantron, akıllı bina çözümlerinin önde gelen küresel çözüm sağlayıcısıdır. 20 yıldan fazla deneyimi ile müşterilerin ürün rekabet gücünü ve hizmet kalitesini iyileştirmelerine ve enerji maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak için en iyi çözümleri sunar.


TTG akıllı ev sistemi, ev ve bina otomasyonu için dünyanın en geçerli kablolu otomasyon standardı olan KNX teknolojisi benimser ve ürettiği KNX tabanlı ürün ve çözümler ile bugüne kadar onbinlerce ev ve binasa kusursuz otomasyon altyapısı sağlamıştır.

Kapsamlı ve Bütünleşik   IP Seslendirme Sistemleri

  • Yenilikçi IP adresleme sistemi ile yüksek performanslı network hoparlörler.

  • IP telefon/santral ve interkom sistemleri ile tam entegre.

  • Esnek, genişleyebilir, ve kolay kurulum ve kullanıma sahip IP Audio sistemleri.

1582876579.png

Ürün ve Çözüm Alanları

blog_banner_short-pixel.jpg

IP/SIP Network Hoparlör

ZYCOO IP network altyapısıyle tam uyumlu  harici kablo çekilmesine ihtiyaç duymayan yüksek performanslı SIP destekli Network Hoparlör portföyüne sahiptir. Farklı uygulamalar için kolon tipi, horn, tavan içi vb. opsiyonları bulunmaktadır.

integracion-sistemas-2.jpg

IP Audio Sunucu

ZYCOO audio sunucusu yazılım uygulamalarını üzerinde barındıran donanımdır. IP ses uç noktalarının yönetimi, genel seslendirme, arka plan müziği, acil durum, sesli konferans, IP telefon görüşmesi vb özellikleri sağlayan kapsamlı bir  seslendirme sistemidir.

SIP Paging Gateway

ZYCOO SIP Çağrı Ağ Geçidi (Paging Gateway), broadcast veya iki yönlü interkom ve diğer IP sesli iletisim işlevlerini elde etmek için IP ses sinyalini analog ses sinyalinedönüstürür ve kullanıcının istege baglı hoparlör çıkısı
aracılıgıyla oynatır.

insurando-call-center-4.jpg

Bütünleşik Call Center Çözümü

ZYCOO CooCenter, modüler tasarımıyla  ölçeklenebilirlik sağlarken esnek telefon arayüzleri kombinasyonu sağlar. Zengin  SIP özelliklerinin yanı sıra CooCenter, telefon sisteminizde ne tür dahili hatlara ve fiziksel dış hatlara ihtiyacınız olduğuna karar vermenizi sağlar.

close-up-music-mixer.jpg

IP Audio Center Yazılımı

ZYCOO çözüm mimarisi donanım ürünlerinin yanı sırada yazılım bileşenlerinden de oluşmaktadır. Yazılım bileşenleri arasında IP Audio Center, IP Audio Dispatch Console, IP Audio Dispatch App bulunur. Intranet veya internet üzerinden çalışır.

sip-server-room-640.jpg

IP Telefon ve Santraller

ZYCOO en ufağından en büyüğüne her tipteki ticari işletmenin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı özellik, kapasite ve modüllerde SIP santral ve yine farklı ticari uygulamalarda kullanılmak üzere zengin bir IP telefon portföyüne sahiptir.

IP Audio İçin Gerekli Tüm Network Hoparlörler Tipleri

  • Tavan İçi, Horn, Kolon gibi farklı uygulama ihtiyaçlarına özel ürünler

  • Harici kablo çekimine gerek kalmanda CAT5/6 üzerinden hem enerji hem veri aktarımı

  • Geniş alanlar, gürültülü mekanlar ve her türlü dış ortamlarda yüksek performanslı acil anons ve seslendirme/duyuru hizmet.

ipaudio.png
carousel-abm.jpg

Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

Kapsamlı Ürün  Portföyü

Moduler_Logo_2022_white.png

© 2022 Modüler Otomasyon Sistemleri A.Ş.
 

  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram

DENİZHAN SOK. NO:7 KAT:2 MECİDİYEKÖY ŞİŞLİ İSTANBUL

+90 212 212 60 00

info@modulerotomasyon.com

ADRES:

 

TELEFON:

E-POSTA:

bottom of page